Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí
Načítání… |
Změny v rozvrhu úterý 19. 3.
Nepřítomné třídy |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
11 |
12 |
2.A |
OV |
OV |
OV |
OV |
OV |
OV |
OV |
OV |
OV |
OV |
|
|
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
11 |
12 |
Jiroušková Andrea |
|
|
|
MS |
PO |
KT |
- |
- |
|
|
|
|
Šašková Lenka |
|
|
|
|
|
HY |
|
|
|
|
|
|
Místnosti mimo provoz |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
11 |
12 |
2 |
|
|
|
|
|
|
ORG |
ORG |
ORG |
ORG |
ORG |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
ORG |
ORG |
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
ORG |
ORG |
ORG |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ORG |
ORG |
ORG |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
ORG |
ORG |
ORG |
ORG |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ORG |
ORG |
ORG |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ORG |
ORG |
ORG |
|
|
AULA |
|
|
|
|
|
|
ORG |
ORG |
ORG |
|
|
|
Změny v rozvrzích učitelů |
Biedla Radek |
1 |
odpadá |
D |
2.A |
|
|
8 |
přesun >> |
D |
1.T |
|
na 20.3. 1. hod |
|
Čopianová Olga |
3 |
odpadá |
GE |
2.A (PE) |
|
|
4 |
odpadá |
BIE |
2.A (DP) |
|
|
|
Folvarčný Jaromír |
5 |
přesun <<
|
ZST |
1.T |
4 |
z 7. hod |
7 |
přesun >> |
ZST |
1.T |
|
na 5. hod |
|
Hurych Miloš |
5 |
supl.
(ŠA ORG)
|
ODG |
1.D |
1 |
za odpadlou |
|
Jiráský Ivan |
8 |
změna
|
ODG |
3.E (EL) |
14 |
|
9 |
změna
|
ODG |
3.E (EL) |
14 |
|
|
Kohoutek Pavel |
|
Kolář Vlastimil |
|
Kotlantová Jana |
5 |
změna
|
AJ |
2.T (AT) |
2 |
|
5 |
spojeno
(JI NL)
|
AJ |
2.T (ATE) |
2 |
|
|
Kout Karel |
|
Morávková Jana |
|
Moskva Roman |
3 |
supl.
(JI NL)
|
M |
1.E |
2 |
za odpadlou |
|
Pohanková Marcela |
4 |
supl.
(JI NL)
|
EŘ |
3.A |
2 |
za odpadlou |
4 |
odpadá |
EKP |
2.A (PE) |
|
|
|
2AD1 |
6 |
odpadá |
UP |
2.A (DP1) |
|
|
7 |
odpadá |
UP |
2.A (DP1) |
|
|
8 |
odpadá |
UP |
2.A (DP1) |
|
|
|
2AD2 |
6 |
odpadá |
UP |
2.A (PE1) |
|
|
7 |
odpadá |
UP |
2.A (PE1) |
|
|
8 |
odpadá |
UP |
2.A (PE1) |
|
|
|
2AP1 |
6 |
odpadá |
UP |
2.A (PE2) |
|
|
7 |
odpadá |
UP |
2.A (PE2) |
|
|
8 |
odpadá |
UP |
2.A (PE2) |
|
|
|
Změny v rozvrzích tříd |
1.T |
5 |
ZST |
|
4 |
přesun << |
FO |
z 7. hod |
7 |
ZST |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 5. hod |
8 |
D |
|
|
přesun >> |
|
na 20.3. 1. hod |
|
1.D |
|
1.E |
|
2.A |
0. - 9. hod Odborný výcvik - praxe |
|
2.T |
5 |
AJ |
AT |
2 |
změna |
KT |
|
5 |
AJ |
ATE |
2 |
spojí |
KT |
(JI) |
|
2.TE |
|
3.A |
|
3.D |
|
3.E |
8 |
ODG |
EL |
14 |
změna |
JS |
|
9 |
ODG |
EL |
14 |
změna |
JS |
|
|
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou